Menu
26490
Replay

Replay - Atlete të zeza për meshkuj

Atlete të ulta me lidhse dhe logo me elementë kontrasti të bardhë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Atlete për meshkuj me lidhëse me taban të jashtme dyngjyrëshe, elementë kontrasti, logo në llapë dhe mbrapa dhe anash.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMS8G {C0002L}009
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy