Menu
7592
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Çantë blu e errët për femra

Essential Daily Tote çantë me doreza me logo, përmasat: 32 x 31 x 21 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Essential Daily Tote çantë blu për femra me rripa dhe doreza me logo. Përmasat: 32 x 31 x 21 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHAW0AW15819-C1G
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureIndonezi
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands