Menu
16392
HUGO

HUGO - Çantë femrash ngjyrë bezhë

Bel Tote çantë me doreza dhe rrip logoje. Përmasat: 27 x 38 x 13 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Bel Tote çantë e madhe për femra me doreza dhe rrip logoje të rregullueshme. Ngjyra bezhë. Përmasat: 27 x 38 x 13 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50490150 031
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali60%Poliestër;40%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland