Menu
17990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë femrash blu e hapur

Gracie çantë me rripi dhe logo. Përmasat: 18 x 29 x 13 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Gracie çantë femrash blu e çelët me rrip logoje. Logo diskrete metalike në ngjyrë argjendi. Përmasat: 18 x 29 x 13 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611661-PEB
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands