Menu
14094
Love Moschino

Love Moschino - Çantë blu për femra

Çantë me logo metalike të artë,rrip me zinxhir për tu mbajtur në sup dhe dorë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino Çantë blu Ocean me vaese me monogram, logo metalike të artë në kapak,rrip me zinxhir për tu mbajtur në sup dhe dorë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4099PP1H-LI0-753
MarkëLove Moschino
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy