Menu
14394
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e zezë për femra

Çantë e vogël me dy ndarje me zinxhir dhe rrip të rregullueshëm. Përmasat: 17 x 11 x 7 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Love Moschino çantë femrash në ngjyrë e zezë me logo metalike ari. Dy ndarje kryesore me zinxhir. Rrip i rregullueshëm supi. Përmasat: 17 x 11 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4028PP1H-LK0-000
MarkëLove Moschino
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy