Menu
25490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë supi për femra

Çantë e zezë me logo, zinxhir për tu mbajtur në sup dhe dorezë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino Çantë e zezë me logo ari për femra. Mbyllje magnetike me kapak. Zinxhir ari për tu mbajtur në sup dhe dorezë. Teksturë me qepje në formë rombesh.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4000PP1H-LA0-000
MarkëLove Moschino
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerPollini spa, Italy