Menu
26490
HUGO

HUGO - Çantë e zezë për femra

Bel Workbag çantë e me doreza dhe rrip me tre ndarje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Bel Workbag çantë e zezë për femra me rrip logoje. Doreza. Dy ndarje të ndara nga një xhep me zinxhir.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50513100 001
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali70%Poliuretan;30%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland