Menu
20990
Liu Jo

Liu Jo - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete Running 02 ngjyrë krem të ulta me taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo, Atlete sportive prej lëkure kolor block, Jeshile, kafe në rërë, e bardhë. Me taban të sheshtë, lidhse dhe monogram anash, taban I jashtëm dhëmbëzuar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7B3007 PX379 S3066
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy