Menu
22490
Liu Jo

Liu Jo - Atlete të bardha për meshkuj

Walker 02 atlete të ulta me lidhse dhe monogram anash
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Liu Jo, Walker 02 Atlete sportive të sheshta prej lëkure ekologjike, të bardha me detaje kolorblock blu e errët.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7B3003 P0102 S1018
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy