Menu
22490
Liu Jo

Liu Jo - Atlete të bardha për meshkuj

Walker 02 atlete të ulta me lidhse dhe monogram anash
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Liu Jo, Walker 02 Atlete sportive të sheshta prej lëkure eko, të bardha me detaje kolorblock jeshile.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJ7B3003 P0102 S1056
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy