Menu
19990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë e zezë për femra

Çantë me dy ndarje, të ndara nga një xhep me zinxhir. Përmasat: 39 x 29 x 19 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Tote çantë për femra me dy ndarje, të ndara nga një xhep me zinxhir. Doreza dhe rrip. Ngjyra e zezë. Përmasat: 39 x 29 x 19 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611674-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands