Menu
30490
Premiata

Premiata - Atlete blu e errët për meshkuj

Lander atlete të ulta të bëra nga një përzierje e lëkurës dhe tekstilit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Premiata Lander atlete të ula për meshkuj. Lëkurë e butë kamoshi/përzierje tekstili sipër. Astar lëkure. Taban me printim logoje në kontrast. Ngjyrë blu e errët.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRLANDER-6634
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerPREMIATA SRL Italy