Menu
33490
Premiata

Premiata - Atlete në ngjyrë portokalli për meshku

Atlete Landeck me majë të sheshtë dhe me thembra të trasha 4 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete Premiata Landeck në ngjyrë tulle me logo të bardhë. Shuall te printuar. Astar lëkure.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRLANDECK-6405
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali60% Lëkurë; 40% Poliamid;