Menu
16745
Premiata

Premiata - Atlete për meshkuj me majë të ulët

Atlete MASE me logo me taban të jashtëm fleksibël EVA
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete Premiata Mase me majë të sheshtë me shoje të lehta EVA për fleksibilitet dhe rehati maksimale. Ngjyra gri dhe e bardhë. Shualli me kontrast me motive logoje.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMASE-6162
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali 55% Lëkure, 45% Poliamid;