Menu
21294
Premiata

Premiata – Atlete për meshkuj ngjyrë gri

Atlete Moerun me majë të sheshtë dhe me veshje lëkure
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata Moerun atlete gri për meshkuj me printim logoje në shputa. Astar lëkure. Model i sheshtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMOERUN-6447
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali55%Poliamid;25%Lëkurë;10%Polie