Menu
16745
Premiata

Premiata - Atlete gri për meshkuj

Mick atlete me qafë të ulët me thembra 4 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata Mick Atlete për meshkuj me qafë të ulët me gome të lehta dhe sholle EVA për fleksibilitet dhe rehati maksimale. Logo dhe thembra shumëngjyrëshe me simbole Premiata.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-6166
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali45%Lëkurë, 35%Poliamid, 20%Pam