Menu
37990
Premiata

Premiata –Atlete lëkure për meshkuj

Atlete të sheshta ngjyrë jeshile e errët dhe me shuall të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Premiata atlete lëkure për meshkuj me veshje lëkure. Thembra të sheshta me logo. Ngjyra jeshile e errët.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRSTEVEN-6465
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Koža;