Menu
24392
Premiata

Premiata - Atlete për meshkuj të zeza

Mick atlete të cekëta me veshje lëkure dhe shollë e bërë nga një përzierje EVA dhe gome
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Premiata Mick atlete të zeza me një logo të madhe. Astar lëkure. Tabani i bërë nga një përzierje EVA dhe gome.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-6618
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali55%Poliamid;35%Lëkurë;10%Poliu
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerPREMIATA SRL Italy