Menu
31990
Premiata

Premiata - Atlete të ulta për meshkuj

Atlete ngjyrë bezhë ngjyrë të bardhë me printim logoje në pjesën e poshtme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Premiata Mase atlete të ulta për meshkuj me printim logoje në pjesën e poshtme. Astar lëkure. Ngjyrë bezhë dhe e bardhë, me detaje blu dhe jeshile.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMASE-6625
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerPREMIATA SRL Italy